Merve Boluğur'a gecikmeli jest!

Murat Dalkılıç eşine Maldivler'de balayı tatili organize etti.


Önceki günlerde Nişantaşı'nda hayli mutsuz ve gergin bir halde görüntülenen oyuncu Merve Boluğur şu günlerde geciken balayı tatilinin tadını doyasıya çıkarıyor.   

Murat Dalkılıç , Merve Boluğur'a hem balayı hem yaş günü için gecikmeli jest yaptı. Dalkılıç, eşine 20 bin liralık Maldivler tatili hediye etti.

Güzel oyuncu Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç, 24 Ağustos'ta Adile Sultan Yalısı'nda dünyaevine girdi. 26 Ağustos'ta da Çeşme'de ikinci bir düğün yapan ünlü çift, Dalkılıç'ın yoğun konser programı nedeniyle balayı için Bodrum'a gitmek zorunda kaldı.

Eşsiz manzara

Murat Dalkılıç, konser programındaki boşluğu fırsat bilip güzel eşine gecikmeli de olsa balayı jesti yaptı. Çift, önceki gün Maldivler'e gitti. Konaklamak için de Conrad Rangali İsland'a giden Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç, egzotik adada bol bol da fotoğraf çekti. İkilinin, instagram'da paylaştığı karelerin eşsiz manzarası da herkesi kıskandırdı.

Geceliği 5 bin lira  

Bu arada çiçeği burnunda evliler gibi aralarında İrem Derici dahil birçok ünlünün de tercih ettiği Conrad Rangali İsland isimli otelde bir gecelik konaklamanın bedeli yaklaşık 5 bin lira. Böylece Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç, ulaşım ve konaklama da dahil gecikmeli balayları için yaklaşık 20 bin lirayı gözden çıkarttı.

Mutluluktan uçuyor  

Maldivler'in dillere destan kumsalında böyle poz verip instagram'da paylaşan Merve Boluğur için 'Mutluluktan uçuyor'yorumları yapıldı.

Takvim