Meryem'in Türkçesini acımasızca eleştirdi

Armağan Çağlayan, Meryem Uzerli'nin Türkçesini eleştirdi.Yapımcı Armağan Çağlayan, dizilerde kırık Türkçesiyle kamera karşısına geçen Meryem Uzerli ’yi, “Her projede onun Türkçesine göre rol yazılıyor. Nereye kadar böyle olacak? ” sözleriyle eleştirdi.

Armağan Çağlayan, jürisi olduğu Model of Celebrity yarışmasının ön elemesi için Kıbrıs’taydı. Banu Noyan ve Uğurkan Erez ’le 115 adaydan ilk üçü belirleyen jüriye, oyuncu İnci Pars da eşlik etti. Sunuculuğunu Çiğdem Tunç ’un yaptığı organizasyonda Çağlayan, bugüne kadar ekranın en yakışan çiftinin ‘Adını Feriha Koydum’ dizisindeki Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy olduğunu söyledi.

Meryem Uzerli’yi inandırıcı bulmadığını da sözlerine ekleyen yapımcı, “Kazandığı paranın birazını Türkçe öğrenmeye harcasın. Her dizide onun Türkçesine göre rol yazılıyor. Nereye kadar böyle olacak? ” diyerek oyuncuyu eleştirdi. ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’in kadrosuna dahil olan Nurgül Yeşilçay ’la ilgili de konuşan Çağlayan, “Çok başarılı bir oyuncu, diziye çok şey katacaktır” açıklamasını yaptı.