Meryem Uzerli bu sefer gerçekten tükendi

Meryem Uzerli dizisinin düşük reytingi yüzünden zor günler geçiriyor.Muhteşem Yüzyıl dizisinden ‘tükenmişlik sendromu’ nedeniyle ayrılan Meryem Uzerli bu kez de düşük reytingler nedeniyle zor günler geçiriyor.

Bugün gazetesinin haberine göre, ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisinin bir türlü istediği başarıyı yakalayamaması nedeniyle morali bozuk olan Uzerli, bu kez de indirim talebiyle sarsıldı.

Kulislerde konuşulanlara göre;bölüm başı 170 bin lira alan güzel oyuncu,13 bölüm ücreti olan 2 milyon 200 bin lirayı peşin almıştı.Yeni bölümler için kanal 50 bin lira indirim teklif etti. Kötü günler geçiren Uzerli, teklifi kabul etmedi ve kısa bir süre dinlenmek için Almanya’ya gitmek istedi.
Ancak yapım şirketi buna izin vermeyince morali bozuk bir şekilde çekimlere devam etmek zorunda kaldı.Meryem Uzerli geçtiğimiz günlerde de 2 aydır herkesten gizli tuttuğu yeni sevgilisiyle objektiflere yakalanmıştı. 

İddialara göre, güzel oyuncu, dizinin yapımcılarıyla yaptığı sözleşmede “Özel hayatımla gündeme gelmeyeceğim” maddesini imzaladı. Ancak sevgilisiyle tüm gazetelerin manşetlerinde olan ünlü oyuncunun, sözleşmeyi ihlal ettiği için yüklü bir tazminat ödeyebileceği de konuşuluyor.