Meryem Uzerli’den '3 sevgilisi var' haberine tepki

Uzerli'nin Almanya’da takıldığı 3 kişinin olduğu öne sürülmüştü.Ünlü oyuncu, Meryem Uzerli 'Almanya'da takıldığım 3 kişi var' şeklinde söylemediği bir söz üzerine çıkan yalan haberden rahatsız.

Bu yılın bomba haberini geçtiğimiz hafta Meryem Uzerli ve Ozan Güven patlatmıştı. ikili, Uzerli'nin Türkiye'ye dönmesiyle birlikte aşk yaşamaya başlamış ve Cem Yılmaz 'ın Akat'lardaki evinden çıkarken ilk kez   görüntülenmişlerdi.

Kameralara yakalandıktan sonra çıkan haberleri inkar etmeyen Uzerli ve Güven aşklarını dolu dizgin yaşarken, Meryem Uzerli hakkında süpriz bir iddia ortaya atıldı.

İddia Meryem Uzerli'nin “Ben çapkın bir kadınım, Almanya’da takıldığım 3 kişi var” dediği ve Ozan Güven'le ilişkilerinin 1 aylık olmadığıydı.

Meryem Uzerli Ozan Güven birlikteliği iddiası konuşulurken bu gün Meryem Uzerli'den sabah çıkan bir haberle ilgili sert cevap geldi.

Facebook hesabından gazetenin haberini kullanarak 'Bugün çıkan ve beni itibarsızlaştırmayı hedefleyen bu yalan haberi şaşkınlık ve üzüntüyle şimdi okudum' diyen Uzerli'ye sevenlerinden binlerce destek mesajı geldi.