Mia and The White Lion'dan yeni fragman!

Sevginin gücünü anlatan Mia and The White Lion'dan yeni fragman geldi.


Ailesiyle birlikte Güney Afrika'ya taşınan Mia isimli küçük bir kız çocuğu ve onunla birlikte büyüyen bir aslanın özgür kalma yolundaki maceralarını anlatan Mia and The White Lion'dan ilk uzun fragman yayınlandı.

Yönetmenliğini Gilles de Maistre 'nin yaptığı filmin senaryosunu yönetmenle birlikte Prune de Maistre ve Ejderhanı Nasıl Eğitirsin? , Dur! Yoksa Annem Ateş Edecek, Johnny English Tekrar İş Başında filmlerinin de senaryosunda imzası bulunan William Davies kaleme aldı.

Çekim aşaması üç yılda ancak tamamlanan ve CGI ya da hrhangi bir özel efekt kulanılmayan Mia and The White Lion'ın oyuncu kadrosunda Daniah De Villiers ; yıldız oyuncu Melanie Laurent; Langley Kirkwood gibi isimler yer alıyor.

Filmin kısa özetine gelecek olursak; On yaşındaki Mia’nın Londra’da mutlu bir hayatı vardır. Fakat bir aslan çiftliğini işletmek için ailesi Güney Afrika’ya taşınmaya karar verir. Mia, başlarda bu karardan dolayı oldukça mutsuzdur. Fakat bembeyaz bir aslan olan Charlie doğduğunda Mia’nın hayatı güzelleşmeye başlar. Mia ve Charlie’nin arasında mükemmel bir bağ oluşmuştur. Her şey yolunda giderken babasının sakladığı sırrın ortaya çıkması ailenin hayatını alt üst eder. Öğrendiklerinden sonra Charlie’nin zarar görebileceğini düşünen Mia, Charlie ile birlikte kaçar. Charlie’nin yaşayabileceği güvenli bir ortam arayan Mia, Afrika’da zorlu bir maceraya atılır.

Mia and The White Lion dün itibarıyla yurtdışında vizyona girerken Türkiye vizyon tarihi belirsizliğini korumaya devam ediyor.