Midway'de heyecan dorukta!

Bol yıldızlı Midway'den Türkçe alt yazılı yeni bir fragman paylaşıldı.


Daha önce birçok filme konu olan 2. Dünya Savaşı'nı bir kez daha beyaz perdeye taşıyan aksiyon, dram ve tarih temalı Midway'den Türkçe alt yazılı yeni bir fragman daha paylaşıldı.

Midway'in yönetmen koltuğunda The Patriot, Godzilla, Stargate ve Independence Day gibi kült filmlerde imzası bulunan Roland Emmerich otururken senaryosunu ise Wes Tooke 'un kaleme aldığını görüyoruz.

Bol yıldızlı kadrosuyla dikkat çeken filmin başrollerinde Ed Skrein , Woody Harrelson , Patrick Wilson , Luke Evans , Mandy Moore , Dennis Quaid , Aaron Eckhart , Nick Jonas , Darren Criss gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.

7 Aralık 1941 sabahı gerçekleşen ve 2. Dünya Savaşı'nın seyrini bir anda değiştiren Pearl Harbor saldırısını ve bu saldırı sonrasında Amerika’nın fiilen savaşa katılma hikayesinin konu edildiği film sinemaseverleri bir kez daha o günlere götürüyor. Pearl Harbour saldırısından 7 ay sonra Pasifik Okyanusu'nda gerçekleşen Midway Muharebesi'ne odaklanan film, Japon İmparatorluk Deniz Kuvvetleriyle yapılan savaşı -her zamanki gibi! - Amerikan askerlerinin gözünden anlatıyor.

Midway 29 Kasım'da sinemalarda!