Mile 22'de aksiyon zirvede!

Aksiyon filmi “Mile 22”nin yeni fragmanında aksiyon zirveye çıkıyor.


Rol aldığı “Transformers” filmleriyle ne denli başarılı bir aktör olduğunu kanıtlayan Mark Wahlberg ’ün başrolünü üstlendiği aksiyon filmi “Mile 22”nin vizyon öncesi son fragmanı görücüye çıktı.

Başrolde Mark Wahlberg'e, “The Raid” serisi ile dövüş yeteneklerini kanıtlayan Iko Uwais , “The Walking Dead”in Maggie’si olarak tanıdığımız Lauren Cohan , 2 Oscar adaylığı bulunan usta oyuncu John Malkovich ve Ronda Rousey gibi isimlerin eşlik ettiği filmin yönetmenliği “Hancock”, “Son Kalan” ve “Deepwater Horizon: Büyük Felaket” filmleri ile tanınan Peter Berg ’e, senaryo ise Lea Carpenter ve Graham Roland ikilisine ait.

Filmin konusuna gelince;

James Silva devlet tarafından var olmamıştır ve hiçbir kaynakta kaydı yoktur. CIA'in en değerli, en müdahale edilemez ve hakkında çok az kişinin bilgisi olduğu bir ekibin lideri olan Silva, hayatını gizlilik içinde yaşamaktadır. 6 şehire yayılan bir zararı önlemek için gizli bilgilere sahip olan bir kaynak ortaya çıktığında, iş Silva'nın ekibine düşer. Silva'nın görevi çok gizli taktik komuta ekibiyle birlikte, bilgilere sahip olan adamı güvenli bölgeye ulaştırmak, ardından da gizlediği bilgileri öğrenmektir. Ancak bu bilgilere ulaşmak isteyen tek taraf onlar değildir. Bilgileri elde etmek isteyen kimliği belirsiz bir ekip, Silva'nın ekibi ile karşı karşıya gelmek zorundadır.

“Mile 22” Türk sinemaseverlerin beğenisine 7 Eylül 2018’de sunulacak.