Mission: Impossible'da yeni takvim!

Korona nedeniyle çekimleri durdurulan Mission: Impossible 7 start alıyor.


Koronavirüsü nedeniyle çekimleri ertelenen Tom Cruise başrollü Mission: Impossible 7'nin çalışmaları eylül ayında yeniden başlayacak.

Filmin sevilen karakterlerinden Benji Dunn'a hayat veren ünlü oyuncu Simon Pegg 'in ünlü sinema dergisi Variety'ye yaptığı açıklamaya göre, filmin çekimlerine eylül ayında başlanması planlanıyor.

 

Oyuncu kadrosunda da değişiklik gerçekleşen filmin çekimlerinin eylül ayından başlaması ve 2021 yılının bahar aylarında tamamlanması öngörülüyor. Salgın sebebiyle prodüksiyon sürecinin de sekteye uğraması sonrası vizyon tarihi 2021 yazından 19 Kasım 2021'e alınmıştı.

İkonik ajan Ethan Hunt ve birlikte çalıştığı IMF ekibinin maceralarını konu edinen Mission: Impossible 7'de Tom Cruise, Ethan Hunt; Rebecca Ferguson , Ilsa Faust ve Simon Pegg ise Benji karakterlerini canlandırırken, Angela Bassett , Vanessa Kirby , Ving Rhames gibi isimler de kadroda yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise serinin beşinci devam halkasından itibaren yönetmen koltuğunda oturan Christopher McQuarrie üstleniyor.