Mucize 2 Aşk'tan ilk fragman!

Mucize 2 Aşk'ın merakla beklenen ilk fragmanı nihayet görücüye çıktı.


Mahsun Kırmızıgül 'ün yönetmenliğinde çekilen Mucize 2 Aşk'ın merakla beklenen ilk fragmanı nihayet yayınlandı.

Boyut Film-Murat Tokat’ın yapımcılığını üstlendiği Mucize 2 Aşk, Türkiye ile birlikte Avrupa, Avustralya ve Türk Cumhuriyetlerinde eş zamanlı olarak izleyiciyle buluşacak. 60’lı yıllarda geçen filmde döneme ait nostaljik kostümler ve klasik arabalar kullanıldı.

Doğu'nun bir dağ köyünde yaşayan engelli bir genç olan Aziz ile görücü usulü evlenen Mızgin'in yaşama tutunma hikâyesini konu edinen filmin çekimleri Foça, İzmir ve Kars’ta gerçekleştirildi. Film için 4000 metrekare dekor ve 7000 kostüm hazırlandı. Filmde ayrıca 7500 yardımcı oyuncu kullanıldı.

Mucize 2 Aşk’ın başrollerinde Mert Turak , Fikret Kuşkan , Biran Damla Yılmaz , Erdal Özyağcılar , Şenay Gürler , Sinan Çalışkanoğlu , Mahsun Kırmızıgül, Melis Sezen , Levent Sülün , Deniz Oral , Sera Tokdemir , Deniz Özerman , Meray Ülgen , Suna Selen , Erol Aksoy , Metin Yıldız , Nazmi Kırık , Zekeriya Karakaş , Hakan Can Kargidanoğlu, Dilek Denizdelen , Berivan Kahraman, Berna Sülün ve Ali Sürmeli , Erol Demiröz , Meral Çetinkaya , Ayda Aksel gibi isimler rol alıyor.

Mucize 2 Aşk 1 Mart 2019'da sinemalarda!