Muhteşem bir western filmi 'Muhteşem Yedili'

Filmden ilk Türkçe altyazılı fragman paylaşıldı.Yedi Samuray filminden uyarlanan Holywood filmi Muhteşem Yedili/The Magnificent Seven’ın ilk Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. 

Metro-Goldwyn-Mayer Pictures’  ve  ‘Colombia Pictures yapımı filmin yönetmen koltuğunda Antoine Fuqua var. Fuqua bu klasikleşmiş hikayeye kendi yorumunu getiriyor. Fragman Denzel Washington ve Ethan Hawke 'le göz dolduruyor.

Kanu: Sanayici Bartholow Bogue’un ölümcül kontrolü altındaki sakin Rose Creek kasabasının umutsuz halkı, kendilerini korumak için yedi kanun kaçağıyla anlaşır;ödül avcıları, kumarbazlar ve kiralık silahlı adamlardan oluşan bu grupta- Sam Chisolm (Denzel Washington) , Josh Farraday (Chris Pratt ) , Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke) , Jack Horne (Vincent D’Onofrio) , Billy Rocks (Byung-Hun Lee) , Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo ) , ve Red Harvest (Martin Sensmeier ) yer almaktadır. Geleceğini bildikleri vahşi hesaplaşma için şehri hazırlarken, bu yedi paralı asker kendilerini paradan daha fazlası için savaşırken bulurlar.

Film 23 Eylül'de vizyona girecek.