Muhteşem Üçlü'den ilk poster!

Komedi filmi Muhteşem Üçlü'den ilk poster görücüye çıktı.


ÖK (Ömer Kaya ) Yapım imzalı komedi filmi Muhteşem Üçlü'den ilk poster paylaşıldı.

Girdiği hiçbir işte dikiş tutturamayan bir adam olan Murat, saf bir tamirci kalfası olan Yavuz ve yine onun kadar saf olan Ömer'in imkansızlık ve aşk kıskacında yaşadıklarının ele alındığı filmin yönemtenliğini Mahmut Kaptan yaparken senayorsunu ise İhsan Aydın kaleme alıyor.

Filmin başrollerinde ise Yamak Ahmet ve Yedi Güzel Adam dizileriyle geniş kitlelerce tanınan Kemal Uçar ; Pis Yedili ve Yeşil Deniz'den aşina olduğumuz Burak Alkaş ; Beni Böyle Sev ve Yaz'ın Öyküsü'nde de rol alan Deniz Gürzumar yer alıyorlar. Filmde ayrıca Bengi İdil Uras , Aybike Turan , Ömer Gecü , Yavuz Topoyan ve Sultan Köroğlu Kılıç da rol alıyorlar.

Muhteşem Üçlü, yaptıkları türlü sakarlıklar sonucu mahalleli tarafından Muhtşem Üçlü olarak anılan Murat, Yavuz ve Ömer'in yaşadığı maceraları konu ediyor. Murat, hiçbir işte dikiş tutturamayan bir adamdır. Saf bir adam olan Yavuz, bir tamircide kalfa olarak çalışmaktadır. Ömer ise bir türlü laf anlamayan bir adamdır. Fakir ama herkesin birbirine destek olduğu bir mahallede yaşayan Murat, Yavuz ve Ömer, yaptıkları sakarlıklarla kendilerini türlü maceraların içinde bulur.

Muhteşem Üçlü 11 Ekim 2019'da vizyonda olacak.