Muhteşem Yüzyıl’ın Cihangir’i Tolga Sarıtaş’tan yeni dizi

Ömrüm Sessiz Bir Çığlık dizisi Fox Tv için çekiliyor.


Pazar akşamlarının en çok seyredilen dizilerinden olan O Hayat Benim’in yapımcısı Pastel Film’in yapımcılığını üstleneceği, yönetmen koltuğunda Hülya Bilban ’ın oturacağı diziyi Ersin Gök , Pınar Ordu Aslan , Talat Karagöz , Serdar Soydan ve Evin Çamdoruk kaleme alacak.

Dizinin başrollerini Muhteşem Yüzyıl’ın Şehzade Cihangir’i Tolga Sarıtaş , son olarak Üç Arkadaş dizisinde rol alan Leyla Feray , Yaprak Dökümü ve Huzur Sokağı dizilerinde rol alan Güven Hokna ve Geniş Aile’nin Koyu Bilal’i Fırat Tanış canlandıracak.

Ayrıca dizide, Dila Danışman , Burak Sergen , Bülent Bilgiç , Özlem Başkaya , Eylem Yıldız , Gizem Derici , Özgül Kavruk , Musa Çiçek , Serkan Şenalp , Ebru Üstüntaş ve Ümay Anadolu gibi isimlerde yer alacak.

Dizinin genel hikayesi şöyle:

“Bursa’nın zengin ailelerinden birinin veliahtı olan ‘Ejder’ (Tolga Sarıtaş) , iyi bir eğitim alıp, askerliğini de yaptıktan sonra işin başına geçer. ‘Ejder’, birkaç günlüğüne gittiği İstanbul’da tanıştığı piyanist ‘Nağme’ye (Leyla Feray) delicesine aşık olur ve kim-seye haber vermeden onunla evlenir. ‘Ejder’in Bursa’ya götürdüğü ‘Nağme’nin ‘Yetinmezler Çiftliği’nde aileye dair öğrendiği gerçeklerden sonra evliliğe olan inancı sarsılır, ama pes etmez.”

Ömrüm Sessiz Bir Çığlık, yakında FOX’ta!