Mulan'dan karakter posterleri geldi!

Walt Disney'in animasyon uyarlaması Mulan'dan karakter afişleri paylaşıldı.


İlk vizyona girdiği 1998 yılında çok beğenilen ve 2004 yılında da ikincisi çekilen Walt Disney yapımı animasyon macera filminden beyaz perdeye uyarlanan Mulan'dan karakter afişleri paylaşıldı.

Söz konusu afişlerde Yifei Liu , Jet Li, Yoson An, Donnie Yen , Li Gong, Jason Scott Lee canlandırdığı karakterlerle tanışıyoruz.

Sakin bir yaşam sürdürürken onurlu bir savaşçıya dönüşen, bir ulusun ve gururlu bir babanın saygısını kazanan bir kızın destansı yolculuğunun ele alındığı filmin yönetmenliğini Niki Caro üstlenirken senaryosu Lauren Hynek , Rick Jaff, Elizabeth Martin ve Amanda Silver 'ın kalemlerinden çıkıyor. Başrollerde ise Yifei Liu, Jet Li, Donnie Yen, Li Gong, Jason Scott Lee gibi birbirinden değerli usta oyuncular yer alıyor.

Kadınların yalnızca kocasını mutlu edip çocuk doğurmak için var olduğunun düşünüldüğü bir çağda Mulan, seçenekleri konusunda pek mutlu değildir. Çin İmparatoru, her bir ailenin bir erkeğinin, ülkeyi Kuzey istilacılarına karşı korumak için İmparatorluk Ordusunda görev yapması gerektiğine dair bir karar verdiğinde, onurlu bir savaşçının en büyük kızı olan Hua Mulan, hasta olan babasının sağlığı için korktuğundan, onun yerine erkek kılığına girerek savaşa katılır. Hua Jun isimli bir erkek olarak orduya katılan Mulan, her adımında içindeki güçten faydalanması ve gerçek potansiyelini benimsemesi gereken zorlu bir mücadeleye girişir. Savaştaki yetenekleriyle ön plana çıkan genç kadın, bu süreçte komutanına da aşık olur.

Mulan, 17 Nisan'da meraklılarının huzuruna çıkacak.