Müslüm’den yeni tanıtım fragmanı yayınlandı!

Arabeks müziğin kralının hayatını anlatan Müslüm'den yeni fragman geldi.


Timuçin Esen ’in Müslüm Gürses ’e, Zerrin Tekindor ’un ise Muhterem Nur ’a hayat verdiği Müslüm Gürses biyografisi Müslüm’den yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

Sanatçının birçok filme konu olacak kadar sarsıcı ve etkileyici, inişli çıkışlı hayatının satırbaşlarını güçlü bir sinematografiyle birleştiren belgeselde yönetmen olarak Ketche ve Can Ulkay ’ın imzası bulunuyor. Filmde, Müslüm Gürses’i Timuçin Esen, büyük aşkı, hayat arkadaşı Muhterem Nur’u ise Zerrin Tekindor canlandırıyor.

Heyecanla beklenen filmin oyuncu kadrosu da en az filmin kendisi kadar dikkat çekici. Başrollerde yer alan Timuçin Esen ile Zerrin Tekindor’un yanı sıra Ayça Bingöl , Taner Ölmez , Erkan Avcı , Erkan Can , Turgut Tunçalp , Güven Kıraç , Erkan Kolçak Köstendil , Goncagül Sunar , Altan Erkekli , Şahin Kendirci gibi önemli isim bir araya geliyor.

Benzersiz ses rengi, dilden dile dolaşan şarkılarıyla Türkiye mozaiğini kendi müziğinde birleştiren, Türkiye müzik tarihinin en kıymetli isimlerinden Müslüm Gürses’in hayatını anlatan Müslüm filminin çekimleri de geçtiğimiz günlerde tamamlandı. 

Dağıtımını CGV Mars Dağıtım'ın film, 26 Ekim’de vizyona girecek.