'My French Film Festival' Sinemaseverlerle Buluşacak

Festival online takip edilebilecek.


En iyi ve en yeni filmleri üyeleri ile buluşturmayı misyon edinen Digiturk, bu yıl dünyada beşinci, Türkiye'de ise üçüncü kez sinemaseverler ile buluşacak My French Film Festival'in sponsorluğunu üstlendi. Birbirinden ilginç Fransız filmlerinin yarışacağı festival kapsamında 10 uzun, 10 kısa ve 3 yarışma dışı olmak üzere 23 film gösterilecek. Türkiye'de Türkiye Fransız Kültür Merkezi işbirliğiyle düzenlenen festivalin sponsorluğunu üçüncü kez üstlenen Digiturk, 16 Ocak – 16 Şubat tarihleri arasında bu filmleri myfrenchfilmfestival.com/tr adresinden ücretsiz olarak sinemaseverler ile buluşturacak.

Digiturk Sürpriz Hediyeler Dağıtmaya Devam Ediyor

Festivalin sonunda izleyici oyları ile farklı kategorilerde ödüllerin sahiplerini bulacağı festival sırasında Digiturk, üyelerine özel bir yarışma yapacak. Digiturk, sosyal medya hesaplarından düzenleyeceği yarışma sonucunda kazanan film tutkunlarına sürpriz hediyeler verecek.

4 Milyonun Üzerinde İzleyici ile Buluştu

Fransız sinemasının tüm dünyada tanıtımından sorumlu kurum Unifrance Films tarafından internet üzerinden düzenlenen festival geçtiğimiz yıl 4 milyonun üzerinde bir izlenme oranına sahip oldu. Türkiye'de 15 bin sinemasever tarafından izlenen festivalin bu yıl da Digiturk'ün katkılarıyla yüksek oranda takip edilmesi bekleniyor.

Festival sonrasında ise seçilen filmler Moviemax Festival'de Film Paketi'ne sahip tüm Digiturk'lüler ile buluşacak.