Naz Elmas bedava şıklığın formülünü buldu

Naz Elmas alıp giydiği kıyafetleri ertesi gün olmadı diyerek geri götürüyor.Güzel oyuncu, davetlere katılmadan önce lüks bir mağazadan kıyafet alıyor; ertesi günü de giysileri 'Bu bana olmadı' diyerek geri veriyor

Şöhretini Özcan Deniz 'le rol aldığı 'Haziran Gecesi' dizisiyle yakalayan Naz Elmas 'ın son dönemde oynadığı projeleri ise beklenen ilgiyi göremedi. Ünlü oyuncunun 12 Eylül'de vizyona giren 'Stajyer Mafya' filmi de sadece 34 bin kişi tarafından izlendi.

Yetkililer uyardı

Reklam yüzü olduğu markalarla yaptığı anlaşmaları da daha popüler olan oyunculara kaptıran Naz Elmas, birkaç yıl öncesine kadar elde ettiği geliri de kazanamaz oldu. Maddi sıkıntı yaşadığı konuşulan oyuncu, az paraya şık giyinmek için uyanıklığını konuşturdu! İddiaya göre Naz Elmas, her davet öncesinde Kanyon'daki Harvey Nichols mağazasından fiyatı 10 bin lirayı bulan kıyafet alıyor. Elmas, davetlerin ertesi günü yine mağazaya gidip 'Bu bana olmadı' diyerek giysileri iade ediyor. Oyuncunun basında çıkan fotoğraflarından durumu fark eden mağaza yetkililerinin ise Elmas'ı kibar bir dille uyardığı söyleniyor.