Neden Hollywood yıldızlarının evlilikleri kısa sürüyor?

Bir uzman bu soruya ilginç bir cevap buldu.


Bir uzman ünlü çiftlerin evliliklerinin kısa sürmesinin sebebini ego çatışması olarak açıkladı. 

Hollywood yıldızları defalarca yaptıkları ve uzun süre sürdüremedikleri evlilikleriyle gündemden düşmüyor. Yakışıklı aktör Tom Cruise ve güzel oyuncu Demi Moore üç sefer boşandılar. 2011 yılında ölen film yıldızı Elizabeth Taylor tam sekiz evlilik yapmıştı. 

Ünlülerin boşanma avukatı Vanessa LIolyd-Platt yaptığı analizden sonra ünlü insanların yüzde ellisinin evliliklerinde başarısız olduğunu ve bu evliliklerin ortalama 7.5 yıl sürdüğünü açıkladı. 

Ama bazıları yedi yıl bile sürmüyor. Örnek olarak şarkıcı Brtiney Spears çocuk arkadaşı Jason Alexandra ile 2004 yılında yaptığı evlilik sadece 55 saat sürmüştü.

Halkın dikkatini çekmek için tanınmış kişiler arasında bir ego çatışması olduğunu belirten avukat Vanessa bundan dolayı ünlü kişiler arasında yapılan evliliklerin kısa sürdüğünü söyledi. 

Eşlerden bir başarı olurken diğeri her hangi bir kitap ve film için gerekli ilgiyi göremediği zaman hırsını partnerinden çıkarmaya başlıyor. 

Aynı şekilde eşlerden bir diğerinin bir kaç adım arkasında yürümek zorunda kaldığı zaman kitle çılgınlığı başlıyor. Bu durum çiftler arasında hayal kırıklığı, kıskançlık ve ağız dalaşının yaşanmasına sebep oluyor.