Nejat İşler yazarlığa soyundu!

Nejat İşler, kitap çıkarma hazırlığı yapıyor.Oyunculuk kariyerine ara vererek Bodrum Gümüşlük'e yerleşen ve bir edebiyat-sokak dergisinde her ay yazıları yayımlanan Nejat İşler , kitap çıkarma hazırlığı yapıyor. Bir süredir yazıyla ilişkisi derinleşen ve okuyucunun büyük ilgisini gören İşler, bir yayın evinden kitap teklifi alarak hikayeler yazmaya başladığını açıkladı.

Kulüp başkanlığı yaptığı Gümüşlükspor'un şampiyonluk sevincinin ardından kitap yazmaya başlaması ile mutluluğunun ikiye katlandığını ifade eden Nejat İşler, kitap fikrinin ortaya çıkış sürecini ve nasıl bir kitap hazırlayacağını anlattı. 'Kahramanları uydurma olan gerçek hikâyeler' yazacağını söyleyen İşler, 'Yazarlık benim için yan bir uğraş. Çok da uzak değil ama... Okumaya beş yaşımda, yazmaya beş yaşımda başladım. Yazdığım ve sahnelenen üç oyunum var,' diyerek yazıyla ilişkisinin uzun yıllara dayandığını ifade etti.

Nejat İşler kitap heyecanını paylaştığı yazısında, kitap telifinin kulüp başkanı olduğu Gümüşlükspor'a aktarılacağını söyleyerek 'kitap telifi ile giderleri karşılaşanan ilk spor kulübü' olacaklarının da sinyallerini vermiş oldu.