Nesrin Cavadzade, Kim Kardashian olmaktan şikayetçi!

Güzel oyuncu dert yandı.Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade , insanların kendisini sosyal medya fenomeni olarak görmesinden dert yandı.

Boy boy ödülleri olmasına rağmen Instagram fenomeni gibi algılandığını söyleyen Nesrin Cavadzade, 'Türkiye'de gerçekten Kim Kardashian gibi muamele görüyorum. Halbuki çok saygın bir sinema oyuncusuyum' dedi.

Sitem etti

Son günlerde sosyal medyadaki cesur pozlarıyla gündemden düşmeyen Nesrin Cavadzade, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Oyuncu, son günlerdeki paylaşımları hakkında 'Yaklaşık 10 senedir oyunculuk yapıyorum. Üst üste koyunca boyumu aşan ödüllerim, 10 tane sinema filmim var ama son bir senedir Instagram kullanmaya başladım. İnsanlar beni Instagram fenomeni gibi algılıyor' dedi.

'Kim Kardashian muamelesi görüyorum'

İki kez Altın Portakal ödülü almış bir oyuncu olduğunu söyleyen Cavadzade, şöyle konuştu: 'Yeni jenerasyon beni tanımıyor galiba. Sosyal medyada eğleniyorum sonuçta. Türkiye'de gerçekten Kim Kardashian gibi muamelesi görüyorum. Halbuki çok saygın bir sinema oyuncusuyum. Ödüllerimi konuşmak zorunda hissetmiyorum. Zaten insanlar sinemaya gittiklerinde benim ne olduğumu biliyor.'