Netflix, ağustosta da dopdolu!

Netflix abonelerini ağustos ayında birbirinden kaliteli yapımlar bekliyor.


Netflix Türkiye ağustos ayı programı belli oldu. Programda Good Girls, Control Z, The Chair gibi dizilerin yanı sıra Sweet Girl ve Beckett gibi dikkat çekici yapımlar bulunuyor.

ABD dışında Netflix’te izleyici ile buluşan Good Girls dizisi, 4. sezonu ile 31 Ağustos’ta izleyici ile buluşacak. Ayrıca Control Z de 4 Ağustos tarihinde 2. sezonu ile ekranlara dönecek. Video oyun serisi ve dizisi ile geniş kitlelerce sevilmiş The Witcher’ın spin-off‘u olan animasyon filmi The Witcher: Nightmare of the Wolf da bu ay ekranlardaki yerini alacak.

Ağustos ayında birçok yeni belgesel de Netflix'te yerini alıyor. 7’den 70’e neredeyse herkesin tanıdığı ressam Bob Ross’u konu alan Bob Ross: Küçük Mutlu Ağaçların Arasında Gizlenen İhanet ve Hırs, 25 Ağustos'ta izleyici karşısına çıkacak. Ayrıca hüküm giymiş bir suçlu olan Dennis Nilsen’ın hapishanede işlediği suçları anlattığı kasetler ışığında katilin hayatına ışık tutan Bir Katili Anıları: Dennis Nilsen de 18 Ağustos’ta izleyici ile buluşacak.

Netflix; diziler, filmler ve belgesellerin ardından çocukları da tabii ki unutmadı. Müziksever bir kinkajunun heyacan dolu yolculuğuna tanık olacağınız Vivo'yu 6 Ağustos'tan itibaren izleyebilirsiniz. Ayrıca Gürültü Ailesi 20 Ağustos'tan itibaren küçükleri olduğu kadar büyükleri de ekran başına çekecek gibi görünüyor.

İşte ağustos ayı Netflix içerik listesi:

Diziler

Control Z (2. Sezon) / 4 Ağustos

Luis adına intikam almak isteyen biri, lisenin öğrencilerini ve öğretmenlerini hedef alırken Sofia bu yeni gizemi çözmek için kolları sıvar.

 

Cooking With Paris / 4 Ağustos

Herkesin yemek yapabileceğini göstermek isteyen Paris Hilton tüm yemeklere kendi tarzını katıyor. Bu benzersiz yemek programında parıltılı yiyeceklerle eğleneceksiniz.

 

Hit & Run / 6 Ağustos

Eşinin ölümünün ardındaki gerçeği arayan bir adam, kendini New York’tan Tel Aviv’e uzanan, sırlar ve entrikalarla örülmüş tehlikeli bir ağın ortasında bulur.

 

Brand New Cherry Flavor / 13 Ağustos

1990’ların başında film çekme hayaliyle Hollywood’a gelen bir kadın kendini seks, sihir, intikam ve yavru kedilerle dolu tuhaf bir halüsinasyonun içinde bulur.

 

Valeria (2. Sezon) / 13 Ağustos

Dört arkadaş, her birinin kariyerini ve aşk hayatını etkileyecek önemli karar süreçlerinde birbirlerine destek ve moral verir.

 

The Chair / 20 Ağustos

Önde gelen bir üniversitede departman başkanlığına getirilen Dr. Ji-Yoon Kimn, İngilizce departmanında zorlu talepleri ve yüksek beklentileri karşılamaya çalışır.

 

Clickbait / 25 Ağustos

Sekiz farklı bakış açısından anlatılan bu dizi, suçunu itiraf eden bir tacizcinin öldürülmesini ve sosyal medyanın bu suçta oynadığı rolü inceliyor.

 

Good Girls (4. Sezon) / 31 Ağustos

Federallerin gözü üzerinde olan Beth, Ruby ve Annie yaptıkları işin avantajlarını ve zorluklarını düşünür. Dean ve Stan’in durumu da farklı değildir.

 

Marie Kondo ile Hayatına Neşe Kat (Sparking Joy With Marie Kondo) / 31 Ağustos

Yepyeni bir diziyle geri dönen Marie Kondo, bu sefer daha ileri giderek tüm kasabayı derleyip topluyor.


Filmler

The Swarm / 6 Ağustos

Bekâr bir anne gıda olarak çekirge yetiştirir. Ancak onların üremesini sağlamakta zorlanır. Ta ki çekirgelerin kana olan düşkünlüğünü fark edene kadar.

 

Delidolu (The Kissing Booth 3) / 11 Ağustos

Hazırladığı yapılacaklar listesiyle üniversite öncesindeki son yaz tatilinin keyfini doyasıya çıkarmaya hazırlanan Elle’in, Noah ve Lee konusunda da karar vermesi gerekir.

 

Beckett / 13 Ağustos

Yunanistan’da yaşanan trajik bir trafik kazasının ardından Amerikalı turist Beckett, hayatını kurtarmak için kaçarken kendini tehlikeli bir siyasi komplonun tam ortasında bulur.

 

Sweet Girl / 20 Ağustos

Eşinin ölmesine neden olanlardan intikam almaya kararlı bir adam, bunu yaparken ailesinden geriye kalan tek kişi olan kızını da korumak zorundadır.

 

The Witcher: Nightmare of the Wolf / 23 Ağustos

Kıta’yı bekleyen yeni ve büyük bir tehlikeyi konu alan bu iki boyutlu anime, The Witcher’ın olağanüstü dünyasını genişletiyor.

 

İşte Böyle Bir Oğlan (He’s All That) / 27 Ağustos

1999 yapımı gençlik filmi İşte Böyle Bir Kız’dan uyarlanan öyküde, bir influencer, okulun en ezik erkeğini mezuniyet balosu kralına çevirmek için kolları sıvıyor.

 

Belgeseller

Kurtlarla Yaşam (Masha and the Wolves) / 11 Ağustos

O, küçük bir kızken Holokost’tan kurtularak kurtların arasında yaşadığını söylüyor. Başta sempatiyle karşılanan bu sıra dışı hikâye sonradan şüphelere yol açtı.

 

Bir Katilin Anıları: Dennis Nilsen (Memories Of A Murderer: The Nilsen Tapes) / 18 Ağustos

Britanyalı seri katil Dennis Nilsen, cezaevindeki hücresinde kaydettiği tüyler ürpertici kasetler ile hayatını ve işlediği suçları anlatıyor.

 

Bob Ross: Küçük Mutlu Ağaçların Arasında Gizlenen İhanet ve Hırs / 25 Ağustos

Üretken bir manzara ressamı olan, Resim Sevinci’nin sunucusu Bob Ross’un daha önce anlatılmamış gerçek öyküsü.

 

John of God: Şifacının Gerçek Yüzü (The Crimes of a Spiritual Healer) / 25 Ağustos

Medyum João Teixeira de Faria mucize gerçekleştirdiği iddiasıyla dünya çapında üne kavuşmuştu. Ta ki kurbanlar ve savcılar, onun korkunç tacizlerini ifşa edene kadar.

 

Çocuk & Aile

Vivo / 6 Ağustos

Müziksever bir kinkaju, görevini yerine getirip eski bir dostunun yazdığı aşk şarkısını alıcısına ulaştırmak için Havana’dan Miami’ye heyecan dolu bir yolculuk yapar.

 

Gürültü Ailesi (The Loud House) / 20 Ağustos

Gürültü ailesinin ortanca ve tek erkek çocuğu olan Lincoln, kendini hiç özel hissetmez. Ancak ailenin İskoçya tatili tüm bunları değiştirmek üzeredir.

 

Lisanslı İçerik

My Fair Lady / 1 Ağustos

Audrey Hepburn ’ün başrolünde yer aldığı My Fair Lady, sokakta çiçekçilik yapan ve son derece argo konuşan Eliza Doolittle’ın bir gece bir opera çıkışında Prof Higgins tarafından keşfedilip hayatının değişmesiyle yaşanan olayları anlatıyor.