Netflix filmi vizyon tarihini aldı!

'Ailem Robotlara Karşı'nın Netflix gösterim tarihi belli oldu.


Yönetmenliğini Michael Rianda ve Jeff Rowe ikilisinin üstlendiği The Mitchells vs. The Machines / Ailem Robotlara Karşı filminin gösterim tarihi resmi olarak açıklandı.

Normal şartlarda sinema salonlarında vizyona girmesi beklenen filmin tüm hakları salgının dünya üzerindeki etkisi bir türlü düşmeyince yapımcı firma tarafından Netflix'e devredilmek zorunda kalınmıştı. Netflix de animasyon filminin 30 Nisan 2021 tarihinde gösterime gireceğini duyurdu.

Filmin vizyon tarihiyle birlikte ayrıca seslendirme kadrosu da açıklandı. Animasyon türünde olan ve merakla beklenen filmin seslendirme kadrosunda Danny McBride , Abbi Jacobson , Maya Rudolph , Olivia Colman , Eric  Andre, Fred Armisen , Beck Bennett , Chrissy Teigen , John Legend , Charlyne Yi , Conan O'Brien, Sasheer Zamata , Elle Mills, Jay Pharoah , Alex Hirsch ve Griffin McElroy gibi isimler yer alıyor.

Ailem Robotlara Karşı, ayaklanan teknolojiye karşı zorlu bir mücadeleye girişen bir ailenin hikayesini konu ediyor. Katie, hayalini kurduğu sinema okuluna girmeyi başarınca mutluluktan deliye döner. Evinden kilometrelerce uzaklıktaki okuluna gitmek için hazırlıklara başlayan Katie’ye bu yolculuğunda ailesi de eşlik eder. Keyifli bir şekilde yola koyulan aile, yolculuk sırasında robotların dünyayı istila ettiğini öğrenir. Teknoloji ayaklanıp, robotlar sokaklarda dolaşmaya başlayınca, aile dünyayı kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.

The Mitchells vs. The Machines / Ailem Robotlara Karşı filmini 30 Nisan'dan itibaren Netflix'te izleyebilirsiniz.