Netflix'in yerli yapımı Kin'den ilk fragman!

Yılmaz Erdoğan başrollü Netflix filmi Kin'den ilk fragman paylaşıldı.


Netflix'in yeni yerli yapımı Kin'den ilk fragman görücüye çıktı. Yapımcılığını BKM Yapım ve Necati Akpınar 'ın üstlendiği filmin senaryosunu Yılmaz Erdoğan uyarlıyor.

Orijinal ismi Juon (The Grudge) olan Güney Kore yapımı filmden uyarlama olduğu belirtilen ve bir başkomiserin kendisini içerisinde bulduğu ikilemlerle dolu zorlu bir durumu anlatan Kin'in yönetmen koltuğunda Türkan Derya 'nın otururken, oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Ahmet Mümtaz Taylan , Cem Yiğit Üzümoğlu , Rüzgar Aksoy , Duygu Sarışın gibi isimler yer alıyor.

Başkomiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra ekip arkadaşlarıyla kutlamaya gider. Ödülden sonra terfi alacağına emin olan Harun, o gece eve dönerken bulunduğu taksideki şoförün saldırısı sonucu kendini savunurken cinayet işler. Ertesi sabah bu cinayet vakası emniyete ulaşır ve Harun, kendi işlediği cinayetin failini aramaya başlar. Hem kaçan ve hem de kovalayan olmanın stresiyle başa çıkmaya çalışırken, bulduğu her ipucu onu çok daha karmaşık bir olayın içine çeker.

Kin, 8 Ekim 2021 tarihinden itibaren Netflix'te yayınlanacak.