Netflix komedisinden ilk fragman!

Rosamund Pike başrollü I Care A Lot'tan ilk fragman paylaşıldı.


Rosamund Pike 'ın, insanları huzurevlerine nakletmekten ve diğer eşyalarını paraya çevirerek kar elde etmekle uğraşan profesyonel bir uzman olan Marla Grayson'ı canlandırdığı suç komedisi I Care A Lot'tan ilk fragman paylaşıldı.

Oyuncu kadrosunda Rosamund Pike'ın yanı sıra, Peter Dinklage , Eiza González , Chris Messina , Macon Blair, Alicia Witt , Damian Young , Isiah Whitlock Jr. ve Dianne Wiest 'in yer aldığı I Care A Lot'un yönetmenliğini ve senaristliğini daha önce The Disappearance of Alice Creed ve The 5th Wave gibi yapımlarla da tanınan J Blakeson üstleniyor.

Filmin sinopsisine gelince;

Müthiş bir özgüven sahibi Marla Grayson, varlıklarını ele geçirdiği ve şüpheli ama yasal yollarla kurnazca dolandırdığı düzinelerce yaşlı adına, mahkeme tarafından atanmış bir koruyucu uzmandır. Marla, iş ortağı ve sevgilisi Fran'in, Jennifer Peterson'ın üzerinde kurduğu güçten yararlanmaya başlar. Bundaki amaçlardan biri yaşayan mirasçıların önüne geçmek ve zenginliğinden yararlanmak istemesidir. Ancak, kendisinin de aynı derecede büyük sırları olduğu ve bir gangsterle bağlantıları ortaya çıktığında, Marla, yalnızca avcıların oynayabileceği bir oyunda seviye atlamak zorunda kalır. Bu oyun adil ya da doğru olmak zorunda değildir.

I Care A Lot, 19 Şubat'tan itibaren Netflix'te izlenebilir.