Netflix Türkiye, Ocak 2022 takvimini yayınladı

Netflix Türkiye, 2022 Ocak ayında yayınlayacağı dizi ve filmleri duyurdu.


Yeni yılın ilk ayında platformun Ricky Gervais yapımı orijinal dizisi After Life, 3. sezon ile geri dönecek. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan , Belçim Bilgin ve Selim Erdoğan gibi oyuncuların yer aldığı sinema filmi Babamın Kemanı, Netflix Türkiye kütüphanesinde izleyici karşısına çıkacak. Ayrıca kıyamet sonrası gerilim dizisi Snowpiercer da yeni sezonuyla birlikte ekranlara gelecek.

NETFLİX TÜRKİYE OCAK 2022 TAKVİMİ

After Life 3. sezon – 14 Ocak

Ricky Gervais’ın yönettiği ve başrolde yer aldığı drama dizisi After Life, 14 Ocak’ta 3. sezon ile Netflix ekranlarına gelecek. Eşi öldükten sonra intihar girişiminde bulunan Tony karakterinin hayatını merkeze alan dizide; Dame Penelope Wilton , David Bradlez, Ashley Jensen , Tom Basden , Tony Way, Diane Morgan gibi isimler de yer alıyor.

Kulüp: 2. Kısım – 6 Ocak

Başrollerinde Gökçe Bahadır , Barış Arduç , Metin Akdülger , Salih Bademci ve Asude Kelebek ’in yer aldığı Kulüp dizisinin 1. kısmı 5 Kasım’da gösterime girdi. 1950’li yılların İstanbul’unda geçen dönem dizisi Kulüp, 6 Ocak’ta yayınlanacak 2. Kısım ile yeniden izleyici karşısına çıkacak.

Babamın Kemanı – 21 Ocak

Andaç Haznedaroğlu ’nun yönettiği; Engin Altan Düzyatan, Belçim Bilgin, Selim Erdoğan gibi isimlerin başrol kadrosunda yer aldığı BKM yapımı Babamın Kemanı adlı müzikal film, 21 Ocak’ta Netflix kütüphanesine geliyor. Filmin kadrosunda Devlet Tiyatrosu oyuncusu Yener Sezgin de yer alıyor.

Netflix Türkiye kataloğuna Ocak 2022 döneminde eklenecek diğer yapımlar:

The Office (U.S.) : Tüm Bölümler – 15 Ocak
Ozark: 4. Sezon 1. Kısım – 21 Ocak
Münih: Savaş Yaklaşıyor – 21 Ocak
Snowpiercer: 3. Sezon Her Hafta Yeni Bölüm – 25 Ocak
In from The Cold – 28 Ocak
Home Team – 28 Ocak
Angry Birds: Yaz Çılgınlığı – 28 Ocak