News of the World'den ilk fragman!

Tom Hanks başrollü News of the World'den ilk fragman görücüye çıktı.


Amerikan İç Savaşı’nın ardından kimsesiz kalan bir kızı, yaşayan son akrabalarının yanına götürmeye çalışan bir adamın hikayesinin konu edildiği News of the World'den ilk fragman ve görseller meraklılarının beğenisine sunuldu.

Paulette Jiles ’in aynı isimli romanından uyarlanan filmin senaryosunu Luke Davies kaleme alırken, yönetmenliğini ise Paul Greengrass üstleniyor.

Filmde Tom Hanks Kaptan Jefferson Kid'e hayat verirken Helena Zengel ise kaptan tarafından kurtarılan genç kız Johanna Leonberger'i canlandırıyor. İkiliye diğer rollerde Neil Sandilands , Chukwudi Iwuji ve Stafford Douglas eşlik ediyorlar.

Kaptan Jefferson Kyle Kidd, üç savaş gören ve bunların ikisinde savaşan bir adamdır. Eşini kaybeden ve hayatta kimsesi olmayan Kidd, kasaba kasaba gezerek okuma yazması olmayan insanlara haberleri okumaya başlar. Bu sırada Kidd’in, ebeveynlerinin ölümüne neden olan bir kabile tarafından kaçırılan küçük bir kızı akrabalarına ulaştırması gerekir. Kızı, hayatta kalan son akrabalarının yanına San Antonio’ya götürmek için yola koyulan Kidd, yolculuk sırasında hem zorlu doğa şartları hem de peşlerine düşen haydutlara karşı zorlu bir mücadeleye girişir.

News Of The World'ün 25 Aralık 2020 tarihinden itibaren sinemalardaki yerini alnası bekleniyor.