O eski halinden eser yok şimdi!

Oyuncu Tolga Savacı'nın son hali şaşırttı!Oyuncu Tolga Savacı , saçlarını uzatıp bıyık ve sakal bırakınca, eşi Nermin Bezmen ile arasındaki yaş farkı kapandı.

Yazar Nermin Bezmen (63) ile Tolga Savacı (54) , Mayıs 2015’te nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, aralarındaki 9 yaş farkın kendileri için sorun olmadığını söylemişti.

Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre;'Nermin benden daha genç görünüyor' diyen ünlü oyuncu, aradan geçen 2 yılda biraz kilo aldı. Saçlarını uzatıp bıyık ve sakal bıraktı.

Uzun zamandır Amerika’nın New Jersey eyaletinde eşi Nermin Bezmen’le birlikte yaşayan sinema ve dizi oyuncusu Tolga Savacı, klasik otomobil hobisini Amerika’da işe çevirmişti.

Tolga Savacı, geçen mart ayında İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği'nin Kadıköy'de bulunan merkezini ziyaret etmişti.

New Jersey’de klasik araçların yanında güncel araçların da mekanik tamiratlarını kendisinin başında olduğu bir ekiple yaptığını ifade eden sanatçı şunları söylemişti: Biz maalesef ki Yeşilçam’ın artık kasetlere hapsolmuş 80’li yıllarında Türk sinemasında bulunduk. 70’li yılların olumsuz etkilerini silmemiz hiç kolay olmadı ama bunu başardık.

İmaj yenileyen Tolga Savacı, artık Nermin Bezmen'dan büyük görünüyor. Nermin Hanım ise her geçen gün gençleşiyor.