'O Kadın' filmin Türkçe fragman ve afiş geldi!

2 Cannes ödüllü aktrist Isabelle Huppert bir gerilim filmiyle karşımızda.


Paul Verhoeven imzalı Elle / O Kadın filminden Türkçe altyazılı fragman ve afiş yayınlandı. Başrolünde usta oyuncu Isabelle Huppert 'ın oynadığı film, gerilim meraklıları tarafından heyecanla bekleniyor. 

Filmin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler Laurent Lafitte , Virginie Efira , Anne Consigny , Charles Berling , Alice Isaaz , Judith Magre , Jonas Bloquet olarak karşımıza çıkıyor. 

Orta yaşlarını yaşayan Michèle görünüşte yıkılmaz bir kadındır. Başarılı bir şekilde yönettiği bir video oyunu şirketinin başındadır. Acımasız kurallarını iş hayatına olduğu gibi aşk hayatına da yansıttığı için kocasından ayrılmıştır ve bekar bir hayat sürmektedir. Ancak günün birinde Michèle'in hayatı kökünden değişir. Tanımadığı bir saldırgan tarafından evinde cinsel saldırıya uğraması Michèle'in hayatında yeni bir evreyi tetikler. Michèle'in yeni amacı bu kimliğini bilmediği adamı bulmaktır. Bu arayış zamanla hem kurban hem de saldırgan için her an kontrolden çıkabilecek bir kedi-fare oyununa dönüşür...

O Kadın 4 Kasım'da sinemalarımıza uğrayacak!