Ocean's'ın kadın dolandırıcıları operasyona hazır

Hollywood'un ünlü kadınları popüler filmin devamında buluştu.


Ocean's serisinin son halkası Ocean's Eight'e tüm ekip kadınlardan oluşuyor. Filmden set fotoğrafları paylaşıldı. Suç dünyasındaki erkek egemenliğine baş kaldıran yeni yapımda, Ekibin elebaşını Sandra Bullock oynuyor.

Ocean's Thirteen'in 2007'de vizyona çıkmasından itibaren devam filmleri için ortaya birçok fikir atıldı fakat seri filminin yönetmeni Steven Soderbergh ve George Clooney Ocean's Fourteen devam filminin Bernie Mac 'in 2008'de öldüğü için gelmeyeceğini açıkladılar. Ardından Ocean's Eleven filminin yan filmi olacak olan bu filmin hikayesi gelişti ve kadroyu kadın oyunculardan oluşturarak, hikayeyi de George Clooney'in canlandırdığı Danny Ocean'ın kız kardeşini canlandıracak olan Sandra Bullock ve ekibinden devam ettirmeye karar verdiler. Ekim 2015'de yapımcılar Jerry Weintraub , Soderbergh ve Clooney oldu. Olivia Milch senaryoyu yazmaya başladı ve Gary Ross ile yönetmenlik için anlaşma sağlandı. Helena Bonham Carter , Cate Blanchett , Mindy Kaling ve Elizabeth Banks filmin kadrosuna katıldı.

Filmin vizyon tarihi henüz uzak olsa da filmle ilgili gelişmeler merakla takip ediliyor.  Filmin vizyon tarihi 8 Haziran 2016 larak açıklandı.