OHA: Oflu Hoca'yı Aramak: Yeni Teaser

Film 20 Mart'ta izleyiciyle buluşacak.20 Mart tarihinde izleyiciyle buluşacak olan  OHA: Oflu Hoca'yı Aramak filminden yeni teaser yayınlandı.

Karadenizli işadamlarından Ali Baltaoğlu'nun, Doğu Karadeniz bölgesinin potansiyelini kullanarak dağ turizmine açmak istemesinin üzerine dev bir inşaat projesini hayata geçirme planı kısa süre içerisinde yerel halk tarafından tepki toplar. Bölgenin, hatta tüm ülkenin akciğerleri olan Kaçkar Dağları milli parkına bu proje kapsamında dağ otelleri, yayla tesisleri, kır siteleri dikilmesi ön görülürken Baltaoğlu;projesinin reklamını yapacak olan bir belgesele sponsor olur.

Araştırmalara 90 lı yıllara damgasını vuran 'Oflu Hoca' efsanesinden başlarlar. Bant kayıtlarının kaynağına ulaşılır. Kayıtlar sahtedir. Ancak bu kayıtlara ilham olan, doğa üstü güçlere sahip ermiş bir derin hocadan bahsedilmektedir. Ali Bey derinleşen hoca efsanesinin iyi bir reklam potansiyeline sahip olduğunu düşünür ve ekip efsane hocaya güdümlenir. Ancak bu karar başlarına bir dizi absürd felaketin gelmesine sebep olacaktir. Harikalar diyarında madde ile mananın savaşı başlar…

Yönetmenliğini ve senaristliğini Levent Soyarslan ’ın üstlendiği filmin başrollerini, Yaşar Kalyoncu , Adem Yılmaz , Ergun Karamık , Murat Çelik , Burak Saraçoğlu ve Uğur Akkuş üstleniyor!