Olacak İş Değil'den altyazılı ilk fragman!

Komedi dram filmi Olacak İş Değil'den altyazılı ilk fragman geldi.


2011 Fransız yapımı Can Dostum filminin Amerikan uyarlaması olan The Upside / Olacak İş Değil'den altyazılı ilk fragman sonunda yayınlandı.

Başrollerini Bryan Cranston ve Kevin Hart 'ın üstlendiği eğlenceli dram filmi Olcak İş Değil'de, felçli olan milyoner bir adam olan Phillip (Bryan Cranston) ile ona yardımcı olması için işe aldığı şartlı tahliye ile özgürlüğüne kavuşan Afro-Amerikalı Dell (Kevin Hart) arasında geçenler anlatılıyor. Phillip ile Dell arasında ilk başlarda resmi bir çizgide ilerleyen patron-bakıcı ilişkisi bir süre sonra profesyonellikten sıkı dostluğa dönüşecektir.

Başrollerini Breaking Bad ve Malcolm In The Middle'da efsaneleşen usta oyuncu Altın Küre ve Emmy ödüllü Bryan Cranston ve Merkezi İstihbarat, Zor Biraderler gibi komedi filmlerinin ve Jumanji: Welcome To The Jungle gibi Hollywood filmlerinin aranan yüzü Kevin Hart’ın paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda Aquaman ile son zamanlarda gündemdeki yerini koruyan Oscar ödüllü Nicole Kidman , “The Good Wife” dizisinin Altın Küre ödüllü yıldızı Julianna Margulies , Paterson filminin yıldızı İran asıllı oyuncu Golshifteh Farahani , Aja Naomi King ve Tate Donovan gibi isimler yer alıyor. Prömiyerini geçtiğimiz sene Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleştiren filmin yönetmenliğini ise “Sihirbaz”, “Limit Yok” ve “Uyumsuz” gibi filmlerle tanınan Neil Burger üstleniyor.

The Upside / Olacak İş Değil Türk sinemaseverlerle 25 Ocak 2019'da buluşacak.