Ölmemi İsteyenler'den afiş ve fragman!

Angelina Jolie başrollü gerilim filmi Ölmemi İsteyenler'den ilk fragman geldi.


Başrolünde güzel oyuncu Angelina Jolie 'nin yer aldığı gerilim temalı Ölmemi İsteyenler / Those Who Wish Me Dead filminden Türkçe afiş ve alt yazılı fragman paylaşıldı.

Warner Bros. yapımcılığında çekilen ABD - Kanada ortak yapımı filmin yönetmen koltuğunda Taylor Sheridan otururken, senaryosunu ise Sheridan ile birlikte Michael Koryta kaleme alıyor.

Başrollerinde Angelina Jolie, Nicholas Hoult , Jon Bernthal , Aidan Gillen ve Finn Little 'ın paylaştığı filmde cinayetle sonuçlanan bir olaya şahit olan 14 yaşındaki çocuğun peşindeki çeteden kaçış macerası ele alınıyor.

14 yaşındaki bir çocuk, bir cinayete tanık olur. Bu olayın ardından çocuğun kimliği değiştirilerek zor durumlar yaşamış çocuklara destek olan bir programa gönderilir. Ancak suikastçılar da çocuğun peşindedir ve ona ulaşana kadar önlerine çıkar herkesi katleder.

Ölmemi İsteyenler, ABD sinemalarında ve HBO Max platformunda 14 Mayıs 2021 tarihinde vizyona girerken, sinema salonlarının 12 Mayıs'ta açılması halinde Türkiye sinemalarında da aynı tarihte sinemaseverlerin huzuruna çıkacak.