Ölümlü Dünya ekibinden yeni macera!

Yönetmenliğini Ali Atay'ın yaptığı Cinayet Süsü'nden ilk fragman paylaşıldı.


Yönetmen koltuğunda Ali Atay'ın oturduğu, senaryosunu ise Atay'la birlikte Feyyaz Yiğit Çakmak ve Aziz Kedi'nin kaleme aldığı Cinayet Süsü filminden ilk fragman görücüye çıktı.

Başrollerde Uğur Yücel , Cengiz Bozkurt , Binnur Kaya , Feyyaz Yiğit gibi isimlerin yer aldığı film Ölümlü Dünya gibi çok ses getireceğe benziyor.

Leyla ile Mecnun dizisinde canlandırdığı Mecnun karakteriyle milyonların gönlünde taht kuran Ali Atay ardından Ayla ve Türk İşi Dondurma filmleriyle oyunculuğunun zirvesine çıktı. 2015 yılında ilk yönetmenlik deneyimini yaşadığı Limonata filminin ardından 2017 yılı yapımı Ölümlü Dünya ile yaklaşık 600 bin seyirci ve 7 milyon gişe hasılatı elde ederek büyük başarı yakaladı. 

Kara komedi türünde çekeceği yeni filmi Cinayet Süsü ile yönetmenlik kariyerindeki yükselişi devam ettirmek isteyen Ali Atay, Ölümlü Dünya filminde birlikte çalıştığı kadroyla çalıştı.

Gizemli bir seri katil vakasını tüm beceriksizlikleri ve yanlış yöntemleriyle çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin maceralarını konu edinen Cinayet Süsü filminin 16 Ağustos'ta vizyonda olması bekleniyor.