Organize İşler 2'de heyecan dorukta!

Vizyon için geri sayıma geçen Organize İşler 2'den ilk teaser yayınlandı.


Organize İşler 2 filminin vizyona girmesine az bir süre kala heyecan artmaya başladı. Filmden kareler gelmeye başlarken Organize İşler 2 filminden ilk teaser da yayınlandı.

Filmde Lerzan Berrak karakterini canlandıran Ezgi Mola rolü için 1.5 ayda 10 kilo verirken Yılmaz Erdoğan da Asım Noyan karakteri için 6 kilo verdi.

Çetenin güzel ve akıllı kadını: Ezgi Mola

Filmde Yılmaz Erdoğan'ın canlandırdığı Asım Noyan'ın hayatında önemli bir yeri olan, güzel, akıllı ve organize iş çevirmede çetenin diğer üyeleri kadar usta karakteri Lerzan Berrak'ı Ezgi Mola canlandırıyor.

Rengarenk kıyafetleri, dönen dolaplar içinde kılıktan kılığa giren cüretkar ve eğlenceli halleriyle dikkat çeken Mola filmle ilgili şunları söyledi:

Organize İşler hayatımda çok önemli yeri olan bir yapım. Çünkü benim oynadığım ilk sinema filmiydi. İkincisinde de böyle bir rolle seyirci karşısına çıkıcak olmak beni heyecanlandırıyor. Lerzan Berrak karakterini çok sevdim. Daha kadın dişi, cilveli tatlı enerjili bir kadın ve onu oynamam benim için müthiş keyifliydi.

Oyuncu kadrosunda kimler yok ki!

Senaristliği ve yönetmenliği Yılmaz Erdoğan'a ait olan Organize İşler 2 filminin kadrosu tam anlamıyla bir yıldızlar karması gibi.

Filmin kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ , Ata Demirer , Ezgi Mola, Rıza Kocaoğlu , Kıvanç Tatlıtuğ , Bensu Soral , Demet Evgar , Ekin Türkmen , Okan Çabalar , Güven Kıraç , Ahmet Mümtaz Taylan , Ersin Korkut , Erdem Baş , Mahir İpek , Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi yıldız isimler yer alıyor.

Film sinemaseverlerle 4 Ocak 2019'da buluşacak.