'Orman Çocuğu' filminden özel görseller geldi

'Orman Çocuğu' filminden özel çekim görselleri yayınlandı! !


15 Nisan’da vizyona girecek Disney’den Orman Çocuğu filminin,  Scarlett Johansson , Lupita Nyongo ve Idrıs Elba gibi isimlerin yer aldığı seslendirme kadrosuyla yapılan özel çekim görselleri Paylaşıldı. Ünlü isimler seslendirdikleri karakterlerle özel pozlar verdi.

 

Jon Favreau ’nun yönetmenliğini yaptığı (“Iron Man”) , Rudyard Kipling ’in ölümsüz hikayelerine ve Disney’in klasik animasyon filmlerine dayanan “Orman Çocuğu” isimli bu yepyeni aksiyonda bir kurt ailesi tarafından büyütülen erkek çocuk Mowgli’nin destansı macerasını izleyeceğiz. Mowgli, insanlar tarafından zarar görmüş korkutucu kaplan Shere Khan’ın tehdit gördüğü her şeyi yok edeceğini söylemesi üzerine artık ormanda hoş karşılanmadığını öğrenir. Bildiği yegâne yuvayı terk etmek zorunda kalan Mowgli, katı bir akıl hocasına dönüşen panter Bagheera ve özgür ruhlu ayı Baloo’nun rehberliklerinde kendini keşfedeceği büyüleyici bir yolculuğa çıkar. Mowgli yolda pek iyi yürekli olmayan orman yaratıklarıyla karşılaşır. Baştan çıkarıcı sesi ve bakışlarıyla Mowgli’yi hipnotize eden piton Kaa ile onu nadide ve ölümcül kırmızı çiçek olan ateşin sırrını açıklamaya zorlayan yumuşak sesli Kral Louie da bu kötü yaratıklara dahildir. 

“Orman Çocuğu” filminde en son teknolojiler kullanılarak canlı aksiyonla gerçekçi bilgisayar grafik karakterleri ve ortamlar anlaşılmaz şekilde birbirine geçmiş şekilde ve hikaye anlatım teknikleri izleyenleri adeta yemyeşil bir dünyaya götürüyor. Bu çılgın macera üç boyutlu olarak 15 Nisan 2016’da sinemalara taşınacak.