Orta, Kafa ve Aşk!

Gain'in yeni mini dizisi Orta Kafa Aşk'tan fragman yayınlandı.


Semih ile Selin'in ilişkilerinin tüm yönlerini, maç spikerlerinin anlatımıyla ele alan Gain'in yeni dizisi Orta Kafa Aşk'tan fragman yayınlandı.

Norveç, İspanya, Romanya ve Belçika'dan sonra 2021'de Amerika’nın en büyük yayıncılarından CBS tarafından satın alınan The Match, şimdi Türkiye’ye uyarlanarak Orta Kafa Aşk ismiyle Gain’de yayına giriyor.

Can Evrenol ’un yönettiği 10 bölümlük dizide, usta oyuncular Cengiz Bozkurt ve Engin Hepileri , Semih ve Selin’in heyecan dolu aşk mücadelesini maç spikerleri tadında anlatacak. Selin’i Su Kutlu, Semih’i Can Sipahi ’nin canlandırdığı dizide, Barış Kiralioğlu da Semih’in ev arkadaşı Değer rolüyle yer alacak.

Ayrılıklar, yeni başlangıçlar, kıskançlıklar ve aşk üçgenleri ile dolu Orta Kafa Aşk’ta, Semih ile Selin'in ilişkilerinin filizlendiği, kavgaların yaşandığı, gelgitlerin olduğu tüm anlar, maç spikerleri tadında anlatımlarla izleyiciye aktarılacak.

Burak Kut , Metin Hara , Arda Türkmen ve Psikiyatr Dr. Bahar Tezcan gibi uzman konukların da yorumlarıyla yer alacağı mini dizi, 20 Eylül'den itibaren Gain'de yayınlanacak.