Otel Transilvanya 4'ten ilk fragman!

Animasyon serisi Otel Transilvanya 4'ten ilk fragman meraklılarıyla buluştu.


Senaryosunu Genndy Tartakovsky 'nin kaleme aldığı Otel Transilvanya serisinin dördüncü filmi 'Hotel Transylvania: Transformania'dan resmi fragman paylaşıldı.

Jennifer Kluska ve Derek Drymon yönetmenliğindeki animasyon filmi Hotel Transylvania: Transformania'da Dracula'yı bu kez Adam Sandler 'ın yerine Brian Hull seslendiriyor olacak.

İlk filmi 2012 yılında gösterimini yapan Hotel Transylvania serisinin dördüncü filmi izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor. İlk filmde Dracula, kızı ve korku dolu yakın dostlarının sahip olduğu oteldeki maceralarını izlemiştik. Hotel Transylvania'nın yönetmeni Genndy Tartakovsky, Hotel Transylvania: Transformania'nın yönetmen koltuğuna oturmak istemediği için yeni isimlerle anlaşma yapılmıştı. Esas yönetmen filmi yönetemediği için de uzun bir bekleyiş sürecine girildi.

Sony bünyesindeki Hotel Transylvania: Transformia'nın seslendirme kadrosunda Brian Hull'un yanı sıra Kathryn Hahn , Andy Samberg , Steve Buscemi , Selena Gomez , Keegan Michael Key , Jim Gaffigan gibi yıldız isimler bulunuyor.

Hotel Transylvania: Transformania, 23 Temmuz 2021'de sinemalarda olacak.