Oya Başar: Kızının mezuniyetini göremedi

Nişantaşı'nda görüntülenen Oya Başar eski eşi Levent Kırca'yı anlattı.12 Ekim'de hayatını kaybeden Levent Kırca 'nın eski eşi Oya Başar , önceki akşam Selçuk Yöntem 'in de arasında bulunduğu arkadaş grubuyla Nişantaşı Cento Per Cento'daydı.

Başar, 'Hep birlikte yemek yiyip Levent'i andık' dedi.Görüntü alan habercilere 'Dostlarım bugün de yalnız bırakmadılar, beni oyalamaya çalışıyorlar. Levent her zaman keyfi ve kahkahayı severdi, onu andık' dedi.'Yalnızlıktan korkmuyorum'

Oya Başar, 'Yalnızlıktan korkuyor musunuz? ' sorusuna ise şöyle yanıt verdi: 'Ben Levent'ten ayrılalı 10 yıl oldu ve yalnızlıktan kesinlikle korkmuyorum. Bu dünyaya yalnız gelip yalnız gitmiyor muyuz zaten? 'Kızının mezuniyetini göremedi'

Başar, kızları Ayşe'nin mezuniyetine planladıkları gibi birlikte gidememelerinin burukluğunu yaşadığını da söyledi.Başar, 'Levent'le çok şey yaşadık. Onunla ilgili hiçbir pişmanlığım yok. Kızımız Ayşe Amerika'da okuyordu.

Levent'le mezuniyet törenine birlikte gidecektik. Ancak hasta olduğu için gelemedi. Kızının mezuniyetini ne yazık ki göremedi.' dedi.