'Oyun Gecesi”nden alternatif poster!

Komedi filmi Oyun Gecesi'nden adına yaraşır harika bir poster!Jason Bateman ve Rachel McAdams ’ın başrollerini paylaştığı suç komedisi “Oyun Gecesi” Amerika’da bu hafta vizyona girdi. Filmin yönetmenlerinden John Francis Daley de bunu kutlamak için Twitter hesabından enfes bir alternatif poster paylaştı. Poster minimalist ve özgün tasarımıyla dikkat çekiyor.

“Oyun Gecesi”nde başroller Jason Bateman ve Rachel McAdams’a, Billy Magnussen , Sharon Horgan , Lamorne Morris , Kylie Bunbury , Jesse Plemons , Danny Huston , Michael C. Hall ve Kyle Chandler eşlik ediyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda John Francis Daley ve Jonathan Goldstein ikilisi oturuyor.

Max ve Annie’nin çiftler için oyun gecesi, Max’in kardeşi Brooks sahte haydutlar ve federal ajanların olduğu gizemli bir cinayet ayarladığında iyice karışır. Brooks kaçırılır ve her şey oyunun bir parçası gibi görünür. Fakat bu altı aşırı rekabetçi oyuncu gizemi çözmeye ve oyunu kazanmaya çalıştıkça bu “oyunun” ve Brooks’un göründüğü gibi olmadığını fark ederler. Bu kaotik gece boyunca, her dönemeç beklenmedik bir olaya yol açtıkça arkadaş grubu boylarından büyük bir işe kalkıştıklarını fark eder. Kuralların ve puanların olmadığı, oyuncuların kimler olduğu bilinmeyen bu gece ya uzun süredir yaşadıkları en eğlenceli gece ya da oyunun sonu olacaktır.

“Oyun Gecesi” ülkemizde 4 Mayıs’ta vizyona girecek.