Para için kadın oldu!

Ahmet Kural, “Baba Parası” filminde kadın rolüyle seyirci karşısına çıkacak.


Sevilen komedi oyuncusu Ahmet Kural , Baba Parası filmi için kılıktan kılığa girdi. Babasından kalan 1 Milyar Dolar mirası alabilmek uğruna yapmadığı şey kalmayan Kıbrıslı Selim bu sefer de kadın olmayı göze aldı.

 

Baba Parası filmi ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Ahmet Kural, bu filmde 3 ayrı karakteri canlandırdı. Kural'ın karakterlerinden biri ise kadın olunca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Paylaşıma beğeni yağmuru

Selçuk Aydemir 'in yazıp yönettiği Baba Parası filminde Murat Cemcir 'le başrolü üstlenen Ahmet Kural, üç farklı karakterle sevenlerinin karşısına çıkacak. Kural'ın en dikkat çeken karakterlerinden biri de kadın kılığına girdiği karakter oldu. Sosyal medya hesabından paylaştığı karakterin ismini açıklamayan Kural'a paylaşımından dolayı birbirinden esprili yorumlar geldi.

'Büyük bir şans'

Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği filmde Murat Cemcir’le başrolü üstlenen Ahmet Kural, üç farklı karakteri canlandırdı: “Bu rollerden birinde kadın oldum. Kadını oynamak, fiziki ve ruhsal hazırlık istiyor. Öte yandan şivesiyle apayrı bir komiklik yaşatan Kıbrıslı taksi şoförü Selim’i oynadım. Finalde de sürpriz bir karakter var. Birbirinden tamamen farklı bu üç tipi aynı yapımda oynamak, zor olduğu kadar büyük bir şanstı.”

Yılbaşında vizyonda

1 Ocak 2020'de vizyona girecek olan Baba Parası’nın yapımcılığını TR 40 33 Productions üstleniyor. Filmde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut , Rasim Öztekin , Yağmur Tanrısevsin , Özgür Emre Yıldırım , Deniz Barut , Giray Altınok , Ayhan Taş ve Osman Alkaş gibi birbirinden değerli oyuncular rol alıyor.