Paramparça'da Gülseren aşkından vazgeçiyor

Paramparça'da Gülseren, Cihan'dan vazgeçiyor.


Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Paramparça'nın bu haftaki bölümü de heyecan doluydu. Gülseren yeni bölümde hem iki kızından hem de Cihan'dan vazgeçiyor.

Hazal'ın ortadan kaybolmasıyla paniğe kapılan Gülseren'in imdadına bugüne kadar kendisine kötülükten başka bir şey yapmayan Rahmi Bey yetişir. Yeni tanıştığı Teoman'ın aşkına inanan Hazal, kimin yanında ve nasıl bir tehlikenin içinde olduğunun farkında değildir. Hazal, Rahmi Bey sayesinde, düştüğü tuzağı anlar. Ancak iş işten geçmiştir çünkü artık ortada bir ceset vardır…
 
Gülseren iki kızından da vazgeçiyor
 
Cihan bu cinayeti ya polise ihbar edecek ya da suç ortağı olacaktır. Bu zor kararı alırken Cihan, babası Rahmi Bey ile yıllar sonra ilk kez bu kadar yakınlaşır. Olan biteni öğrenen Gülseren ise kendisini suçlar ve çocuklarının mutluluğu için hem Cansu'dan hem de Hazal'dan vazgeçmeye karar verir.
 
Polisler Kapıda
 

Dilara'nın tek derdi ise Cihan'ı kendisine döndürmektir. Cihan her şeyi yoluna koymak için çırpınırken, yalının kapısına dayanan polisler işlerin daha da karışacağının habercisidir.

Final tarihi belli oldu 

Yapımcılığını Endemol Türkiye’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan ’ın oturduğu, başrollerini ise Nurgül Yeşilçay , Erkan Petekkaya , Ebru Özkan , Cemal Hünal ve Civan Canova ’nın paylaştığı Paramparça dizisi 30. bölümüyle 22 Haziran’da sezona ara verecek!