Parmakla gösterilen çifte nazar mı değdi?

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'un evlilikleri çatırdıyor.


Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç çiftinin evliliklerinin üstünde kara bulutlar mı dolaşıyor?

Çift görkemli bir törenle 24 Ağustos 2015 tarihinde dünyaevine girmişti. Magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen ünlü çift hakkında geçtiğimiz aylarda üzücü haberler duyulmuştu. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç çıkan haberleri kesin bir dille yalanlamıştı. Çiftin menajeri Mert Siliv de iddaları yalanlayan açıklamalarda bulunmuştu. Ancak haberler doğru çıktı.

Bir süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı söylenen ve zaman zaman yaptıkları kavgalar ile magazin gündemine gelen ünlü çiftin evlerini ayırdığı söylendi. Merve Boluğur'un İstanbul'da kaldığı, Murat Dalkılıç'ın ise Bodrum'a taşındığı idda edildi.

Ayrılık sebebi kıskançlık mı, aldatma mı?

Ayrılık haberinin ardında kıskançlığın yattığı söyleniyor. Murat Dalkılıç'ın yakın çevresine 'Evlilik bana göre değil' şeklinde söylemlerde bulunduğu da yayıldı.

Ayrılık haberlerinden sonra Merve Boluğur'un bir dergiye son derece dikkat çekici pozlar vermesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz aylarda Murat Dalkılıç'ın dansçısı Ömer Yeşilbaş'ın Rus şarkıcı Tasha'ya 'Yanında seksi kıyafetler getir. Murat evli falan ama biraz sapıktır. Seks yapmanız gerekiyor. Türkiye'de bu iş başka türlü olmaz. Yapacaksan pop starla yap! ' şeklinde attığı mesajlar ortaya çıkmıştı.

Bunun üzerine Murat Dalkılıç dansçısı Ömer Yeşilbaş'ın işine son vermişti. Ömer Yeşilbaş ise hakkında çıkan iddiaların doğru olmadığını vurgulamıştı.

Evliliklerinin üzerinden kara bulutların dağılmadığı Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur geçtiğimiz aylarda çıkan ayrılık haberlerini kesin bir dille inkar etmişti. Ancak iki yıllık evli olan ünlü çiftin boşanma kararı aldığı ve Merve Boluğur'un kiralık ev arayışında olduğu ortaya çıktı.