Paul Walker'ın ailesinden duygusal istek!

Paul Walker'ın ailesi, 'Hızlı ve Öfkeli' serisinin devam etmesinden yana!


2013 yılında talihsiz bir araba kazası sonucunda hayatını kaybeden Hızlı ve Öfkeli filminin yıldız oyuncusu Paul Walker 'ın ailesi filmin serisinin devam etmesini istiyor. Paul Walker Hızlı ve Öfkeli filminin 7. serisinin çekimleri devam ettiği sırada hayatını kaybedince çekimlere bir süre ara verilmiş daha sonra oyuncunun karakterinin çekimleri CGI teknolojisi yoluyla tamamlanabilmişti.

Hayranların bir kısmı, Paul Walker'ın ölümünün ardından serinin bitmesi gerektiği görüşünü savunurken Walker'ın ailesi ise Hızlı ve Öfkeli serisinin devamının çekilmesinden yana. Bu konudaki iddialar ise filmde Roman Pearce karakterine hayat veren Tyrese Gibson 'a ait. Gibson 'İnsanlar Paul'un filmde olmadığını, neden devam ettiğimizi söyleyecekler. Bunu Paul için yaptığımız gerçeğinin fikirlerimi değiştirmesi nedeniyle tam olarak seriyi devam ettiriyoruz. Ama en büyük karar Paul'un ailesiyle konuşulduğunda ve onlardan onay aldığımızda verildi.' şeklinde açıklamalarda bulundu.

Paul Walker'ın yer aldığı son film Hızlı ve Öfkeli 7 olmuş ve filmin galasına birçok aile üyesi katılmıştı. Şu sıralarda ise F9'un çekimleri tamamlandı ve post-produksiyon çalışmaları devam ediyor. Ancak Covid-19 salgını nedeniyle filmin vizyon tarihi 2 Nisan 2021 tarihine ertelendi. Vin Diesel , Michelle Rodriguez , John Cena gibi isimlerle birlikte izleyicileriyle buluşacak. Ayrıca Hobbs & Shaw adı altında spin-off serisi başlatıldı ve ikinci filmiyle devam etme ihtimali bulunuyor.