Pazartesi gecesinin starı 'Söz' oldu

Star TV'de yayınlanan Söz dizisi, dün akşamın en çok izlenen dizisi oldu.Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ’ın yaptığı ve senaryosu Ethem Özışık ’a ait olan Söz, dün gece 8. Bölümü ile heyecanlı olay örgüsü ve duygu dolu sahneleri ile hem ekran başında hem de sosyal medyada seyirciden tam not aldı.

Söz, heyecan dolu yeni bölümüyle tüm kişiler (Total) kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. 8,89 reyting ve %19,42 izlenme payı ilk 100 sıralamasında birinci sıraya oturdu. 

Dizi, #Sözverdim etiketi ile dün akşam sosyal medyanın da en çok konuşulanları arasına girdi.

Neler yaşandı?

Çolak, Karabayır’da sonuçları felaket olabilecek biyolojik bir bomba patlatmak için harekete geçti. Öncelikli hedefi Aydan’ı ve tüpleri ele geçirmekti. Aydan’ı kurtarmaya çalışan Yavuz, Polisler tarafından tutuklanınca Tim Çolak’a karşı Aydan ve ailesini korumaya çalıştı. 

Bahar ve Yavuz’un arası davette yaşananlardan sonra iyice gerildi. İkili arasında yaşananlara Çolak’ın talimatlarının sebep olduğunu anlatan Yavuz, istemeden de olsa Bahar’ın kalbini kırdı.

Tim, Çolak tarafından kaçırılarak biyolojik silah yapımına zorlanan Aydan’ı Çolak’ın elinden kurtarmak için Eylem’i kullandı. Yavuz, Çolak’ın yaptığı bombayı durdurmak için hayatını ortaya koydu ve final hastanesinde ölüm ile burun buruna geldi.