Pepe'nin sinema filminden ilk fragmanı yayınlandı

'Birlik Zamanı' filmi küçükler kadar büyüklere de hitap edecek.


Filmden yayınlanan ilk görüntüler, Pepee severleri macera ve eğlenceli dolu bir filmin beklediğinin sinyalini veriyor. Filmden eğlenceli detayların yer aldığı 'Birlik Zamanı'nın fragmanı, çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Her yaştan büyük bir hayran kitlesine sahip olan Pepee, sinema filminin ilk görüntülerinin yer aldığı fragmanı ile izleyicisiyle buluştu. 'Birlik Zamanı' sinema filmi ile ilgili ilk ipuçlarının yer aldığı fragman, milli değerleri ön plana çıkaran görüntüleriyle de beğeni topladı.

Urfa-Göbeklitepe, Adıyaman-Nemrut ve Kapadokya'da geçen 'Birlik Zamanı' sinema filmi, her yaştan izleyiciyi kucaklamaya hazırlanıyor. Macera, keşif, heyecan ve bitmeyen bir eğlence sunmaya hazırlanan Pepee'nin ilk sinema filmi 'Birlik Zamanı', müzik ve şarkılarıyla da dikkat çekiyor. Tamamı Kıraç tarafından hazırlanan 'Birlik Zamanı'nın şarkıları, 2017 yılında büyük küçük herkesin favorisi olmaya aday…

Vestel'in ana sponsor, Turkcell'in altın sponsor olduğu sinema filminde Tusiad, İntel, TEB Girişim Bankacılığı ve Show Radyo sponsorluklarıyla dikkat çekiyor.