Pokémon geri dönüyor!

Bir neslin favori çizgi filmi Pokémon 'Dedektif Pikachu'yla geri dönüyor.


1990'ların sonlarında televizyonlarda yayımlanan ve 120'dan fazla ülkede gösterilen çizgi kahramanlar Pokémon'un filmi 'Pokémon Dedektif Pikachu' adıyla ve bu sefer gerçek oyuncularla birlikte yakında vizyona girecek olması sosyal medyada olay oldu.

Yayınlandığı tarihte büyük bir kitleyi peşinden sürükleyen fenomen çizgi film Pokémon'lar, 'Dedektif Pikachu' filmi ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Müjdeyi alan hayranları ise film tarihini iple çekiyor.

Çocukluk yıllarına gittiler

Ryan Reynolds 'ın sevimli Pokémon Pikachu'ya sesiyle hayat verdiği Detective Pikachu'dan ilk fragman yayınlandı. Tanıtımın ardından film, sosyal medyada gündem oldu. Film ile çocukluk yıllarına dönen sosyal medya kullanıcıları güldüren yorumlara imza attı.

İşte 'Detective Pikachu' hakkında komik yorumlar:

Filmin konusu

Detective Pikachu filmi temelde Pokemonların ve insanların barış içinde birlikte yaşadığı bir dünyada geçer. Fakat Pokemonlar ve insanlar birbirlerini anlamadıkları için direkt sözlü iletişim kuramazlar. Tim Goodman'ın evinde bulduğu Pikachu ile konuşabilmesi her şeyi değiştirir. Sadece Tim Goodman'ın anlayabildiği Pikachu, diğerlerine göre yalnızca 'Pika-pika' diyebilmektedir. Tim, dedektiflik yapan Pikachu ile bir araya gelir ve kaybolan babasını bulmak üzere kolları sıvar.