Poyraz Karayel’e ‘Sevgili deli kardeşlerim’ damga vurdu!

Poyraz Karayel'de 35. bölümüne Poyraz’ın delilere seslendiği sahne damga vurdu!


Kanal D’nin Çarşamba akşamları yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde izleyenleri hayran bırakan sahne..

Dizide Poyraz akıl hastanesinde yatan hastalar tarafından bekledikleri kişi sanılınca olanlar oldu. ‘Sevgili deli kardeşlerim’ diye hastanedekilere seslenmeye başlayan Poyraz “Sevgili deli kardeşlerim…Maalesef ben O değilim. Ama umudunuzu kaybetmeyin bir gün O gelecek. Evet gelecek’ cümleleriyle konuşmasına devam etti.

Poyraz’ın adeta tirad yaptığı sahne dizinin izleyenleri tarafından çok beğenildi. İlker Kaleli oyunculuk performansıyla da herkesi hayran bıraktı. İşte Poyraz Karayel’e damga vuran ‘Sevgili deli kardeşlerim’ sahnesi…Poyraz’ın Sadrettin’i vurması herkeste şok etkisi yaratır.

Sadrettin Ayşegül’ün çalıştığı hastaneye götürülür. Oradaki tüm imkansızlıklar içinde kurşunun çıkarılması gerekiyordur. Fakat İsmail Karayel ve emniyet müdürü de boş durmaz, onlar da Sadrettin’in peşindedir.Sadrettin’in Poyraz’ın silahından çıkan kurşunla vurulmuş olması hem Sadrettin’i hem de Poyraz’ı zor durumda bırakacaktır. Üstelik oğlunu vurduğu için Bahri de Poyraz’a çok tepkilidir.

Ailesiyle Poyraz’ın arasında kalan Ayşegül Poyraz’ın kalbini kırar. Kendisini affettirmek için şov yapma sırası bu sefer Ayşegül’dedir. Sadrettin ise Poyraz’a kafayı takmıştır. Onun Adil Topal’ın kim olduğunu bildiğine emindir. Poyraz yaklaşan tehlikenin farkında değildir. Behçet’in peşini bırakmayan Bahri, büyük gerçeği öğrenmeye çok yaklaşmıştır.