Racon dizisine yeni oyuncu

Diziye, Aramızda Kalsın'da rol alan güzel oyuncu Ecem Çalık dahil oldu.


Başrollerinde Mehmet Aslantuğ , Seçkin Özdemir , Hande Doğandemir , Sezin Akbaşoğulları , Sarp Akkaya , Ekin Türkmen , Barış Arduç ve Tomris İncer ’in yer aldığı atv’nin yeni dizisi Racon: Ailem İçin ‘in bir oyuncusu daha belli oldu.

Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin ’in oturduğu, yapımcılığını TMC Film – Erol Avcı ’nın üstlendiği dizinin kadrosuna, daha önce Muhteşem Yüzyıl ve Aramızda Kalsın dizilerinde rol alan güzel oyuncu Ecem Çalık dahil oldu.

Hikayesi Ahmet Ümit ’e, proje dosyası ve birinci bölümü Kerem Deren ’e ait olan dizinin senaryosunu Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu kaleme alıyor.

Racon dizisinin genel konusu  

Dizide Aslantuğ;hakim babasının ölümünün ardından kendi adaletini kendi dağıtan Kenan karakterini canlandıracak.  Yağmur (Aslantuğ’un kızı) babasının kabadayı olmasına karşı çıkıyor ancak bir anda kendisini yeraltı dünyasında karar veren biri olarak buluyor. Babasının kabadayı olmasına karşı çıkan ama bir anda kendisini yeraltı dünyasında kararlar veren biri olarak bulan Yağmur karakterini ise Hande Doğandemir canlandıracak.