Rambo'dan yeni fragman!

Slyvester Stallone'li Rambo: Son Kan filminden yeni fragman geldi.


Aksiyon filmlerinin ünlü oyuncusu Slyvester Stallone'nin efsanevî karakteri Rambo'nun devam filmi Rambo: Son Kan'dan yeni fragman paylaşıldı.

37 yıl önce vizyona giren ve çok sevilen İlk Kan filmiyle tanınan Rambo beşinci macerasıyla hayranlarının karşısına çıkıyor. Stallone Rambo: Son Kan'da bu kez Meksika sınırında insan kaçakçılarıyla mücadele edecek.

Rambo 5 filminde, eski bir asker olan John Rambo'yu Arizona'daki bir çiftlikte emekliliğini yaşarken bir yandan da Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışmaktadır. Bulabildiği her yerde gündelik işlerde çalışarak hayatını idame ettiren Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria'dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria'nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo'nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır.

İkonik seriyi yeniden dirilten yeni devam halkasında yönetmen koltuğunu Adrian Grunberg üstleniyor. Senaryosunu Matt Cirulnuck'ın kaleme aldığı filmde Sylvester Stallone , Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta , Yvette Monreal ve Adriana Barraza başrolleri paylaşıyorlar.

Rambo: Son Kan, 20 Eylül 2019 tarihinde vizyonda olacak.