Rami Malek'ten şaşırtan itiraf!

Yıldız oyuncu Rami Malek, Daniel Craig'in kendisini öptüğünü itiraf etti.


Freddie Mercury'nin hayatının ele alındığı film Bohemian Rhapsody'de üstün performansıyla en iyi erkek oyuncu dalında Oscar ve Altın Küre ödüllerini kapan oyuncu Rami Malek , James Bond filmindeki rol arkadaşı Daniel Craig 'in kendisini öptüğü itirafında bulundu.

 

25'inci Bond filmi No Time No Die / Ölmek İçin Zaman Yok filminde kötü karakteri canlandıran 38 yaşındaki oyuncu Rami Malek'ten ağızları açık bırakan bir itiraf geldi.

'Bir anda öptü! '

Çekimleri devam eden No Time No Die (Ölmek İçin Zaman Yok) filminde başrol '007'yi oynayan 51 yaşındaki Daniel Craig'in düşmanını canlandıran Rami Malek katıldığı son programda Craig ile çalışmanın nasıl olduğu sorusuna verdiği cevapta şaşırtan bir itirafta bulundu. Başarılı oyuncu, 'Karmaşık bir sahne vardı. Onun provasında bir yandan da beyin fırtınası yapıyorduk. Saatler süren sohbet sırasında Craig, bir anda beni kendine çekip öptü.' dedi.

Bu açıklama ile sunucuları ve izleyicileri şaşkına çeviren Malek, 'Bu benim için zor bir deneyimdi.' dedi.

'Bildiğiniz teröristlerden farklı olacak'

Filmde canlandıracağı karakterle ilgili konuşan Rami Malek 'Rolü kabul etmeden önce onun terörist oluşunun bir ideoloji veya dinle bütünleştirilmesini istemiyordum. Hollywood'da sık sık gördüğümüz bu durumu devam ettirmek istemedim. Bu yüzden karşımızda alıştığımızdan çok daha farklı bir terörist olacak.' demişti.