Ratchet & Clank vizyon için gün sayıyor

Popüler oyunun animasyonu coşturacak.Sony Computer Entertainment’ın en çok satılan oyunlarından biri olan Ratchet &Clank’in ilk uyarlaması olacak olan animasyon, milyonlarca hayranına aksiyon dolu ve yepyeni bir evrenin kapılarını açıyor. 

Ratchet &Clank vizyon tarihi yaklaşırken Türkçe dublajlı fragman yayınlamayı da ihmal etmedi. Fragman filmin macera boyutunu gözler önüne seriyor.

Güneş sisteminin en vahşi, en budala ve en komik bilim kurgu serüveni için kemerlerinizi bağlayın! Koca kulaklı Ratchet her zaman burnu havada bir Qwark’ın Galaktik Uzay Muhafızı olmayı istemiştir. Ratchet uzay gemisi garajını arkasında bırakmak için olan son şansın, Qwark’ın takım seçmelerine katılmak olduğunu düşünür. Ancak Qwark, Ratchet’ın bir kahraman olduğunu düşünmez. Bu sırada galaksinin diğer ucunda, entrikacı kötü adam Drek, Tenemule gezegenini yeni silahı Deplanetizer ile tek atışta yok etmiştir. O gece Ratchet, Drek’in adamlarından kaçan, kısa devre yapmış robot Clank tarafından uyandırılır. Clank, Muhafızların ve güneş sisteminin sonunu getirecek olan Drek’in yaptıklarını anlatır. Onu kim durduracak? Milyonların hayatı, kendi egosuyla kör olmuş Qwark, çok bilmiş Ratchet ve onun güvenilir metal yoldaşı Clank’in ellerinde. 

Ratchet &Clank 29 Nisan'da vizyona girecek.